Profesionální Foto.cz | Ceník foto služeb
Profesionalní FOTO

 C e n í k 


Toto je jen ORIENTAČNÍ ceník. Ceny jednotlivých zakázek se vždy individuálně přizpůsobují potřebám a přání zákazníků.

Sdělte nám proto Vaši cenovou představu a my Vám dle toho přizpůsobíme rozsah focení i výslednek naší práce (foto jen na DVD, tisk foto 10x15, tisk A4 - A1, tvorbu fotoknih, kalendářů, apod.)

Fotogafování svateb

Mini: 1 990,- Kč
Cena zahrnuje jen fografování obřadu, DVD s fotografiemi, několik základních fotografií v papírové podobě. Doba focení max. 1 hodina.

Standard: 2 500 - 4 900,- Kč
Cena zahrnuje nafocení příjezdu, obřadu, fotografování skupinek, fotografie novomanželů v přírodě a případně dle domluvy i svatební přípravy. Cena zahrnuje i fotografie v papírové podobě (průřez svatbou v počtu cca 30-40 fotografií). Doba focení cca 1,5-3 hodiny.

Exclusive: 5 000 - 7 900,- Kč
Cena zahrnuje nafocení příprav + odjezd z domova, nafocení obřadu, fotografování novomanželů v přírodě, fotografie ze svatební hostiny. Na DVD uvidíte cca 400-600 fotografií. Doba focení cca 4-8 hodin.

Focení maturitního plesu

Focení pro maturanty dle domluvy již od 2 000,- Kč. Čím více tříd se domluví, tím vychází cena v přepočtu na 1 studenta lépe.

Fotky na maturitní tablo

Fotogafie na tablo dle náročností (koláže apod.) cca 75 - 150,- Kč / osoba. Fotografování je možné přímo u Vás ve třídě - Vy nikam nemusíte, ateliér přivezeme za Vámi.

Fashion foto - Modelingové foto - Fotky do Booku

Ceny dle domluvy cca od 1900,- Kč až po 5-8 000,- Kč včetně vizážistky. Ceny se pohybují různě dle naročnosti, placení pronájmů, vizážistů, atd.

Reportážní foto

Již od 400,- Kč za hodinu, případně dle dohody.